Akcesoria

Materace, poduszki ortopedyczne, prześcieradła i inne akcesoria

Akcesoria wypoczynkowe najwyższej jakości, masażery do stóp, pudełka wykonane z naturalnych surowców.

Akcesoria

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-14 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Materac Ergonomic

Materac wysokoelastyczny, będący połączeniem dwóch pianek o różnych twardościach. Posiada nietypowe profilowanie i nacięcia pianki, które pozwalają na świetne dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu ciała oraz zapewniają zwiększoną cyrkulację powietrza.

Cena 811,80 zł

Exclusive

Średnio miękki materac składający się z dwóch rodzajów pianki, jego profilowanie zapewnia siedem stref komfortu, a złożona budowa pozwala na odpowiednią wentylację, zapewniającą długotrwałą świeżość.

Cena 894,21 zł

Salute

Wysoki materac składający się z dwóch rodzajów pianki, jego profilowanie zapewnia siedem stref komfortu, a złożona budowa pozwala na odpowiednią wentylację, zapewniającą długotrwałą świeżość.

Cena 1 136,52 zł

Late-Forte

Materac Late-Forte to połączenie wysokoelastycznej pianki z lateksowymi płytami w idealną średnio twardą kompozycję.

Cena 1 060,26 zł

Begonia

Materac Begonia to połączenie trzech rodzajów technologicznie zaawansowanych materiałów, stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Cena 1 824,09 zł

Nasturcja

Materac składa się z kombinacji czterech warstw trzech rodzajów pianek o unikalnych właściwościach, które sprawdzą się w sypialni osób cierpiących na bóle pleców i bezsenność oraz osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Cena 2 926,17 zł

Agostino

Materac Agostino to połączenie trzech rodzajów pianki w prozdrowotny mix dobrze wspierający kręgosłup z elegancją widoczną w każdym szczególe.

Cena 1 348,08 zł

Materac Ergolatex

Materac Ergolatex to kompozycja składająca się z rdzenia wykonanego z wysokoelastycznej pianki oraz dwóch warstw pianki lateksowej, której jakość objęta jest dziesięcioletnią gwarancją.

Cena 1 627,29 zł

Vitea

Materac Vitea to połączenie pianki lateksowej z pianką termoelastyczną. Kompozycja ta sprawia, że materac doskonale dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, wspierając kręgosłup i inne krzywizny ciała.

Cena 1 549,80 zł

Comfort

Materac Comfort to materac w pełni lateksowy, który posiada właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne. Gwarancja jakości.

Cena 1 195,56 zł

Amadeo

Amadeo to materac, który jest połączeniem średnio twardej pianki poliuretanowej z warstwą pianki lateksowej.

Cena 579,33 zł

Verso

Verso to najwyższej klasy materac sprężynowy, który zawiera innowacyjną wersję sprężyn multi-multi, udoskonalony jest w kombinację pianek o różnej gęstości i sprężystości, w tym piankę antybakteryjną.

Cena 4 092,21 zł

Salvatore

Salvatore to materac będący kombinacją sprężyn kieszeniowych, innowacyjnej pianki termoelastycznej oraz antyalergicznej pianki lateksowej.

Cena 2 292,72 zł

Federico

Zastosowany kieszeniowy układ sprężyn typu multipocket oraz dwa rodzaje pianki tworzą idealną kompozycję materaca o progresywnej sprężystości.

Cena 1 300,11 zł