Materac Ergonomic

811,80 zł
Brutto 30 dni roboczych

Materac wysokoelastyczny, będący połączeniem dwóch pianek o różnych twardościach. Posiada nietypowe profilowanie i nacięcia pianki, które pozwalają na świetne dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu ciała oraz zapewniają zwiększoną cyrkulację powietrza.

Rozmiar materaca
Ilość

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Materac Ergonomic posiada wysokoelastyczną piankę, będącą nie tylko lekką i sprężystą, ale także niezwykle trwałą i wytrzymałą. Wzbogacony jest również o piankę antybakteryjną, hamującą rozwój bakterii, roztoczy czy grzybów.

Zastosowanie dwóch pianek o różnej elastyczności pozwoliło na otrzymanie materaca, który po obu stronach cechuje się odmienną twardością, a dzięki specjalnemu profilowaniu i nacięciom uzyskuje siedem stref komfortu, a więc optymalny poziom twardości dla każdej części ciała. Zwiększona cyrkulacja powietrza pozwala na zachowanie świeżości produktu przez długi okres użytkowania. 

Pokrowiec, podobnie jak materac również składa się z dwóch części: z jednej strony zastosowana została dzianina Thermo Spa, a z drugiej siatka 3D. Kompozycja ta pozwala na uzyskanie nie tylko wysokich walorów estetycznych, ale przede wszystkim zapewnia termoregulację, która wspomaga utrzymywanie optymalnej temperatury ciała, zapewniając idealny wypoczynek. 

Wysokość materaca: 20 cm

Twardość: H2/H3

Zamek pokrowca w kolorze czerwonym

Istnieje możliwość zamówienia materaca w niestandardowym rozmiarze.

Materac Ergonomic w połączeniu z łóżkiem z litego drewna to idealne zestawienie dla dobrego, zdrowego wypoczynku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżek i mebli do sypialni, którą znajdą Państwo na naszej stronie: edar.com.pl.

Produkujemy również spersonalizowane meble, skontaktuj się z nami i razem stwórzmy Twoją wymarzoną sypialnię!

Specyficzne kody