Begonia

1 824,09 zł
Brutto 30 dni roboczych

Materac Begonia to połączenie trzech rodzajów technologicznie zaawansowanych materiałów, stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Rozmiar materaca
Ilość

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Materac Begonia to dwustronny materac, który zbudowany jest z trzech nowoczesnych materiałów:

  • pianka wysokoelastyczna jest idealnym połączeniem sprężystości i lekkości z trwałością materiału. Jej porowata struktura zapewnia bardzo dobrą wentylację.
  • pianka lateksowa, zawierająca aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego, której największymi atutami są właściwości ortopedyczne i antyalergiczne, dzięki czemu przyczynia się do ograniczenia rozwoju grzybów, pleśni czy roztoczy.
  • pianka termoelastyczna to pianka, która reaguje na temperaturę ciała, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Dzięki powolnemu odkształcaniu, któremu ulega pod wpływem nacisku daje efekt "zapadania się" w powierzchnię, ułatwia odprężenie ciała i rozluźnienie napiętych mięśni.
Materac ten posiada właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne, a dzięki swojej dużej wysokości ułatwia wstawanie z łóżka. Idealnie sprawdzi się w sypialni każdej osoby, która ceni sobie głęboki sen, cierpi na bóle pleców czy bezsenność. Materac Begonia jest także zalecany osobom starszym i nie w pełni sprawnym ruchowo.

Pokrowiec materaca wykonany jest z materiału o dużej zawartości bawełny, na obwodzie zastosowano siatkę 3D oraz pikowanie włóknem klimatyzującym, dzięki czemu materac posiada dodatkową wentylację, pozwalającą utrzymać długotrwałą świeżość.

Twardość materaca: H2

Wysokość materaca: ok. 25 cm (w tym pianka wysokoelastyczna 10 cm, obustronnie płyta pianki termoelastycznej 6 cm (2x3 cm), obustronnie płyta lateksy 6 cm (2x3 cm)

Materac Begonia w połączeniu z łóżkiem z litego drewna daje gwarancję zdrowego i dobrego wypoczynku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżek i mebli do sypialni, którą znajdą Państwo na naszej stronie: edar.com.pl.

Produkujemy również spersonalizowane meble, skontaktuj się z nami i razem stwórzmy Twoją wymarzoną sypialnię!

Specyficzne kody