Ernesto

805,65 zł
Brutto 30 dni roboczych

Ernesto to materac posiadający wkład sprężyn kieszeniowych oraz piankę poliuretanową, wszystko zwieńczone pokrowcem z siatką 3D, która zwiększa przewiewność materaca.

Rozmiar materaca
Ilość

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Materac Ernesto zawiera wkład sprężyn kieszeniowych, w którym każda sprężyna zajmuje osobną kieszeń, dzięki czemu możliwa jest niezależna praca każdej z nich. Gęstość ułożenia sprężyn pozwoliła na uzyskanie materaca o wielu punktach podparcia oraz siedmiu strefach twardości, dzięki czemu materac bardzo dobrze dopasowuje się do kształtów ciała oraz posiada właściwości ortopedyczne: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować prostą linię kręgosłupa.

Wkład sprężynowy znajduje się pomiędzy warstwami trudno odkształcającej się pianki poliuretanowej o zwiększonej gęstości, która cechuje się sprężystością i trwałością.

Pokrowiec z możliwością prania w 60°, wzbogacony w siatkę 3D, która skutecznie zwiększa przewiewność materaca, zapobiegając gromadzeniu się alergenów.

Materac charakteryzuje się różną twardością po obu stronach, dzięki czemu posiadacz może sam wybrać, która twardość bardziej mu odpowiada.

Twardość materaca: H2/H3

Wysokość materaca: ok. 22 cm (obustronnie pianka poliuretanowa po 4 cm)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżek i mebli do sypialni, którą znajdą Państwo na naszej stronie: edar.com.pl.

Produkujemy również spersonalizowane meble, skontaktuj się z nami i razem stwórzmy Twoją wymarzoną sypialnię!

Specyficzne kody