Salvatore

2 292,72 zł
Brutto 30 dni roboczych

Salvatore to materac będący kombinacją sprężyn kieszeniowych, innowacyjnej pianki termoelastycznej oraz antyalergicznej pianki lateksowej.

Rozmiar materaca
Ilość

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Materac Salvatore to innowacyjny produktu, który zbudowany jest ze sprężyn multipocket (aż 508 szt./m2) które umieszczone we wnętrzu materaca zajmują miejsca w osobnych kieszonkach, co pozwala na niezależną pracę każdej sprężyny oraz jeszcze lepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała, zgodnie z podziałem na siedem stref twardości: poczynając od głody, barków, przez lędźwia, miednicę i uda, skończywszy na łydkach i stopach, wszystko po to, aby zapewnić jak najwyższy poziom komfortu i prozdrowotne działanie.

Sprężyny umieszczone są pomiędzy pasmami pianki lateksowej, która zawiera aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego o właściwościach antyalergicznych, co objawia się radykalnym ograniczeniem rozwoju grzybów, pleśni i roztoczy we wnętrzu materaca, pozwalając jednocześnie na długotrwałą świeżość. Ponadto lateks posiada również doskonałe właściwości ortopedyczne, które skutecznie pomogą pozbyć się bólu pleców, dzięki wielu punktom podparcia.

Pokrowiec pikowany jest pianką termoelastyczną, która dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury. Jej właściwość powolnego odkształcania się powoduje, że materac jest jeszcze bardziej wygodny i daje efekt zapadania się w powierzchnię. Ponadto pokrowiec wykonany jest z dzianiny dobrze przepuszczającej powietrze, pikowanej włóknem klimatyzującym. Na obwodzie obszyty siatką wentylacyjną 3D, wykończony ozdobnymi tasiemkami i złotą lamówką na krawędziach, dzięki czemu materac wygląda elegancko.

Materac Salvatore doskonale sprawdzi się w sypialni osoby alergicznej, cierpiącej na ból pleców, osobie z problemami nadmiernej potliwości, sportowca czy osoby aktywnej.

Twardość materaca: H3

Wysokość materaca: 21 cm (płyta lateksowa obustronnie 3 cm)

Gwarancja: 15 lat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżek i mebli do sypialni, którą znajdą Państwo na naszej stronie: edar.com.pl.

Produkujemy również spersonalizowane meble, skontaktuj się z nami i razem stwórzmy Twoją wymarzoną sypialnię!

Specyficzne kody