Federico

1 300,11 zł
Brutto 30 dni roboczych

Zastosowany kieszeniowy układ sprężyn typu multipocket oraz dwa rodzaje pianki tworzą idealną kompozycję materaca o progresywnej sprężystości.

Rozmiar materaca
Ilość

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Materac Federico to twardy materac, który składa się z wkładu kieszeniowego typu multipocket (508 szt./m2) gdzie każda sprężyna umieszczona jest w oddzielnej kieszonce, co pozwala na niezależną pracę każdej z nich i jak najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała, zgodnie z podziałem na siedem stref twardości: poczynając od głody, barków, przez lędźwia, miednicę i uda, skończywszy na łydkach i stopach, wszystko po to, aby zapewnić jak najwyższy poziom komfortu i prozdrowotne działanie.

Pianka lateksowa, która również znajduje swoje miejsce we wnętrzu materaca Federico, to pianka zawierająca aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego, którego właściwości antyalergiczne pozwalają na radykalne ograniczenie rozwoju grzybów, pleśni czy roztoczy i zachowanie długotrwałej świeżości. Dodatkowym atutem tego rodzaju pianki są jej właściwości ortopedyczne, które szczególnie docenią osoby cierpiące na ból pleców.

Materac ten zawiera również piankę wysokoelastyczną, która łączy sprężystość i lekkość z trwałością i wytrzymałością. Jej porowata struktura zapewnia dobrą wentylację.

Pokrowiec Antistress jest zwieńczeniem materaca. Dzięki zawartości specjalistycznych włókien o właściwościach rozładowujących napięcie mięśni pozwala na doświadczenie głębokiego i regenerującego snu, na obwodzie obszyty niebieską siatką 3D zapewniającą odpowiednią wentylację materaca, którą szczególnie docenią osoby z nadmierną potliwością.

Pokrowiec z możliwością prania w 60° dla zachowania jeszcze większej higieny i świeżości.

Federico to materac idealny dla osób z nadwagą, cierpiących na bóle pleców i bezsenność, które lubią twarde posłania.

Twardość materaca: H3/H4

Wysokość materaca: 21 cm (jednostronnie pianka lateksowa 3 cm, jednostronnie pianka wysokoelastyczna 3 cm)

Gwarancja: 15 lat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżek i mebli do sypialni, którą znajdą Państwo na naszej stronie: edar.com.pl.

Produkujemy również spersonalizowane meble, skontaktuj się z nami i razem stwórzmy Twoją wymarzoną sypialnię!Specyficzne kody