Silver Protect

1 505,52 zł
Brutto 30 dni roboczych

Silver Protect to materac o właściwościach ortopedycznych i antyalergicznych, który posiada formatkę sprężyn kieszeniowych, innowacyjną piankę Gelax oraz pokrowiec z jonami srebra.

Rozmiar materaca
Ilość

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Materac Silver Protect zawiera formatkę sprężyn kieszeniowych (260 szt./m2) gdzie każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce, dzięki czemu zapewnione jest ich niezależne działanie, pozwalające na jeszcze lepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała z zapewnieniem siedmiu stref twardości.

Zastosowanie pianki Gelax, łączącej w sobie właściwości pianki żelowej, wysokoelastycznej oraz termoelastycznej, jak i dodatkowe jej profilowanie, pozwoliło na osiągnięcie idealnego podparcia dla zmęczonych i napiętych mięśni, również zgodnego z podziałem na siedem stref twardości, ponadto zapewnienie lepszej przewiewności i elastyczności posłania.

Pokrowiec wykonany jest z materiału zawierającego jony srebra, nadające mu właściwości antybakteryjne, które szczególnie docenią osoby szukające materaca o prozdrowotnych właściwościach. Zastosowanie na obwodzie siatki 3D nadaje przewiewności, co zapobiega gromadzeniu się alergenów. Możliwość prania pokrowca w 60° dla zachowania jeszcze większej higieny i świeżości.

Twardość materaca: H2/H3

Wysokość materaca: ok. 22 cm

Gwarancja: 5 lat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżek i mebli do sypialni, którą znajdą Państwo na naszej stronie: edar.com.pl.

Produkujemy również spersonalizowane meble, skontaktuj się z nami i razem stwórzmy Twoją wymarzoną sypialnię!

Specyficzne kody