Materac Ergolatex

1 627,29 zł
Brutto 30 dni roboczych

Materac Ergolatex to kompozycja składająca się z rdzenia wykonanego z wysokoelastycznej pianki oraz dwóch warstw pianki lateksowej, której jakość objęta jest dziesięcioletnią gwarancją.

Rozmiar materaca
Ilość

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Materac zbudowany jest z dwóch rodzajów pianki:

  • pianka wysokoelastyczna jest idealnym połączeniem sprężystości i lekkości z trwałością materiału. Jej porowata struktura zapewnia bardzo dobrą wentylację.
  • pianka lateksowa, zawierająca aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego, której największymi atutami są właściwości ortopedyczne i antyalergiczne, dzięki czemu przyczynia się do ograniczenia rozwoju grzybów, pleśni czy roztoczy.

Pokrowiec Kaszmir wykonany jest z dzianiny o wysokiej gramaturze z zawartością wełny kaszmirowej, który bardzo dobrze akumuluje ciepło. Pokrowiec pokryty jest siatką 3D, zwiększającą wentylację. Możliwość prania pokrowca w 60° dla zachowania higieny na najwyższym poziomie.

Materac ten doskonale sprawdzi się w sypialni osób narzekających na bóle pleców po przebudzeniu, mających trudnościami z zasypianiem lub wybudzaniem się w trakcie nocy. Jest też idealnym rozwiązaniem dla osób alergicznych.

Dziesięcioletnia gwarancja jakości!

Twardość materaca: H2

Wysokość materaca: 21 cm

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżek i mebli do sypialni, którą znajdą Państwo na naszej stronie: edar.com.pl.

Produkujemy również spersonalizowane meble, skontaktuj się z nami i razem stwórzmy Twoją wymarzoną sypialnię!

Specyficzne kody