MATERACE SPRĘŻYNOWE

Oferowane przez nas materace sprężynowe firmy Comforteo zapewnią Ci udany wypoczynek dzięki czterem strefom twardości, trzem rodzajom sprężyn oraz dodatkom, które spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania, zapewniając odpowiednie podparcie całego ciała.

MATERACE SPRĘŻYNOWE

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-14 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Verso

Verso to najwyższej klasy materac sprężynowy, który zawiera innowacyjną wersję sprężyn multi-multi, udoskonalony jest w kombinację pianek o różnej gęstości i sprężystości, w tym piankę antybakteryjną.

Cena 4 092,21 zł

Salvatore

Salvatore to materac będący kombinacją sprężyn kieszeniowych, innowacyjnej pianki termoelastycznej oraz antyalergicznej pianki lateksowej.

Cena 2 292,72 zł

Federico

Zastosowany kieszeniowy układ sprężyn typu multipocket oraz dwa rodzaje pianki tworzą idealną kompozycję materaca o progresywnej sprężystości.

Cena 1 300,11 zł

Sergio

Materac Sergio posiada dwupoziomowy układ sprężyn oraz kombinację zaawansowanych technologicznie pianek, całość zwieńczona jest w kaszmirowy pokrowcem, który nie tylko kumuluje ciepło w chłodne noce, ale także pięknie wygląda.

Cena 2 022,12 zł

Gustavo

Gustavo to gustowny materac wykonany w angielskim stylu, który posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych typu multipocket oraz kombinację trzech rodzajów pianek, tworzących grubą warstwę zapewniającą tzw. elastyczność progresywną.

Cena 3 442,77 zł

Materac Pro Dynamic H4

Materac Pro Dynamic H4 to innowacyjny produkt, który w swoim składzie łączy sprężyny typu Multipocket oraz piankę Gelax, będącą kombinacją właściwości pianki żelowej, wysokoelastycznej i termoelastycznej.

Cena 1 776,12 zł

Silver Protect

Silver Protect to materac o właściwościach ortopedycznych i antyalergicznych, który posiada formatkę sprężyn kieszeniowych, innowacyjną piankę Gelax oraz pokrowiec z jonami srebra.

Cena 1 505,52 zł

Jaśmin

Jaśmin to materac łączący w sobie wkład sprężyn kieszeniowych typu Multipocket oraz dwa rodzaje pianek: wysokoelastyczną oraz termoelastyczną. Gwarancja jakości 10 lat!

Cena 2 029,50 zł

Umberto

Umberto to twardy materac, który łączy wkład sprężynowy z pianką poliuretanową oraz posiada pokrowiec o chłodzących właściwościach.

Cena 1 896,66 zł

Silvio

Silvio to materac łączący w sobie wkład sprężynowy typu Multipocket oraz dwa rodzaje pianek po dwóch stronach materaca: termoelastyczną po jednej oraz wysokoelastyczną po drugiej stronie.

Cena 1 228,77 zł

Molto-Forte

Molto-Forte to dwustronny materac będący połączeniem wkładu sprężynowego typu Multipocket oraz pianki wysokoelastycznej.

Cena 1 189,41 zł

Ernesto

Ernesto to materac posiadający wkład sprężyn kieszeniowych oraz piankę poliuretanową, wszystko zwieńczone pokrowcem z siatką 3D, która zwiększa przewiewność materaca.

Cena 805,65 zł

Olimp

Olimp to materac, który jest połączeniem formatki sprężyn kieszeniowych z dwoma rodzajami pianek: termoelastyczną oraz lateksową, które nadają mu właściwości ortopedycznych, antyalergicznych oraz antygrzybicznych.

Cena 1 028,28 zł

Resto

Resto to materac, który łączy w sobie formatkę sprężyn kieszeniowych oraz zaawansowaną technologicznie piankę termoelastyczną.

Cena 938,49 zł