MATERACE LATEKSOWE

Przedstawiamy Państwu materace lateksowe firmy Comforteo, wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów, których największymi atutami są właściwości ortopedyczne oraz hipoalergiczne. Materace lateksowe świetnie sprawdzą się w sypialni osób alergicznych, cierpiących na bezsenność czy bóle pleców, ponieważ idealnie dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała. 

MATERACE LATEKSOWE

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Gustavo

Gustavo to gustowny materac wykonany w angielskim stylu, który posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych typu multipocket oraz kombinację trzech rodzajów pianek, tworzących grubą warstwę zapewniającą tzw. elastyczność progresywną.

Cena 3 442,77 zł

Sergio

Materac Sergio posiada dwupoziomowy układ sprężyn oraz kombinację zaawansowanych technologicznie pianek, całość zwieńczona jest w kaszmirowy pokrowcem, który nie tylko kumuluje ciepło w chłodne noce, ale także pięknie wygląda.

Cena 2 022,12 zł

Federico

Zastosowany kieszeniowy układ sprężyn typu multipocket oraz dwa rodzaje pianki tworzą idealną kompozycję materaca o progresywnej sprężystości.

Cena 1 300,11 zł

Salvatore

Salvatore to materac będący kombinacją sprężyn kieszeniowych, innowacyjnej pianki termoelastycznej oraz antyalergicznej pianki lateksowej.

Cena 2 292,72 zł

Amadeo

Amadeo to materac, który jest połączeniem średnio twardej pianki poliuretanowej z warstwą pianki lateksowej.

Cena 579,33 zł

Comfort

Materac Comfort to materac w pełni lateksowy, który posiada właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne. Gwarancja jakości.

Cena 1 195,56 zł

Vitea

Materac Vitea to połączenie pianki lateksowej z pianką termoelastyczną. Kompozycja ta sprawia, że materac doskonale dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, wspierając kręgosłup i inne krzywizny ciała.

Cena 1 549,80 zł

Materac Ergolatex

Materac Ergolatex to kompozycja składająca się z rdzenia wykonanego z wysokoelastycznej pianki oraz dwóch warstw pianki lateksowej, której jakość objęta jest dziesięcioletnią gwarancją.

Cena 1 627,29 zł

Nasturcja

Materac składa się z kombinacji czterech warstw trzech rodzajów pianek o unikalnych właściwościach, które sprawdzą się w sypialni osób cierpiących na bóle pleców i bezsenność oraz osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Cena 2 926,17 zł

Begonia

Materac Begonia to połączenie trzech rodzajów technologicznie zaawansowanych materiałów, stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Cena 1 824,09 zł

Late-Forte

Materac Late-Forte to połączenie wysokoelastycznej pianki z lateksowymi płytami w idealną średnio twardą kompozycję.

Cena 1 060,26 zł