Nasturcja

2 926,17 zł
Brutto 30 dni roboczych

Materac składa się z kombinacji czterech warstw trzech rodzajów pianek o unikalnych właściwościach, które sprawdzą się w sypialni osób cierpiących na bóle pleców i bezsenność oraz osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Rozmiar materaca
Ilość

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Materac Nasturcja to miękki materac, składający się z trzech rodzajów pianki:

  • pianka wysokoelastyczna jest idealnym połączeniem sprężystości i lekkości z trwałością materiału. Jej porowata struktura zapewnia bardzo dobrą wentylację.
  • pianka lateksowa, zawierająca aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego, której największymi atutami są właściwości ortopedyczne i antyalergiczne, dzięki czemu przyczynia się do ograniczenia rozwoju grzybów, pleśni czy roztoczy.
  • pianka termoelastyczna to pianka, która reaguje na temperaturę ciała, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała. Dzięki powolnemu odkształcaniu, któremu ulega pod wpływem nacisku daje efekt "zapadania się" w powierzchnię, ułatwia odprężenie ciała i rozluźnienie napiętych mięśni. W warstwie pianki termoelastycznej zastosowano system nacięć, który pozwala nie tylko na niezależną pracę poszczególnych partii materaca, ale także zwiększa wentylację.
Zestawienie tych trzech pianek pozwoliło na uzyskanie materaca, który wytwarza tzw. elastyczność progresywną. Idealnie sprawdzi się w sypialni osoby, która uwielbia miękkie materace.

Pokrowiec posiada siatkę 3D, dzięki której umożliwiona jest zwiększona cyrkulacja powietrza, co poprawia komfort snu osobom z problemem nadmiernej potliwości. Ponadto pokrowiec można prać w 60°.

Twardość materaca: H1/H2

Wysokość materaca: ok. 25 cm (pianka termoelastyczna 5cm + pianka lateksowa 7 cm + pianka wysokoelastyczna 5 cm + pianka lateksowa 7 cm)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżek i mebli do sypialni, którą znajdą Państwo na naszej stronie: edar.com.pl.

Produkujemy również spersonalizowane meble, skontaktuj się z nami i razem stwórzmy Twoją wymarzoną sypialnię!

Specyficzne kody