MATERACE PIANKOWE

W naszej ofercie znajdą Państwo materace piankowe firmy Comforteo wykonane z najwyższej jakości pianek o różnych właściwościach: od trwałych i wysokoelastycznych, przez termoelastyczne, do tych o właściwościach antybakteryjnych. 

MATERACE PIANKOWE

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Materac Pro Dynamic H3

Materac Pro Dynamic H3 to innowacyjny produkt, którego atutem jest pianka Gelax, będącą kombinacją właściwości pianki żelowej, wysokoelastycznej i termoelastycznej. Materac posiada 5-letnią gwarancję jakości.

Cena 1 514,13 zł

Silvio

Silvio to materac łączący w sobie wkład sprężynowy typu Multipocket oraz dwa rodzaje pianek po dwóch stronach materaca: termoelastyczną po jednej oraz wysokoelastyczną po drugiej stronie.

Cena 1 228,77 zł

Jaśmin

Jaśmin to materac łączący w sobie wkład sprężyn kieszeniowych typu Multipocket oraz dwa rodzaje pianek: wysokoelastyczną oraz termoelastyczną. Gwarancja jakości 10 lat!

Cena 2 029,50 zł

Gustavo

Gustavo to gustowny materac wykonany w angielskim stylu, który posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych typu multipocket oraz kombinację trzech rodzajów pianek, tworzących grubą warstwę zapewniającą tzw. elastyczność progresywną.

Cena 3 442,77 zł

Sergio

Materac Sergio posiada dwupoziomowy układ sprężyn oraz kombinację zaawansowanych technologicznie pianek, całość zwieńczona jest w kaszmirowy pokrowcem, który nie tylko kumuluje ciepło w chłodne noce, ale także pięknie wygląda.

Cena 2 022,12 zł

Federico

Zastosowany kieszeniowy układ sprężyn typu multipocket oraz dwa rodzaje pianki tworzą idealną kompozycję materaca o progresywnej sprężystości.

Cena 1 300,11 zł

Verso

Verso to najwyższej klasy materac sprężynowy, który zawiera innowacyjną wersję sprężyn multi-multi, udoskonalony jest w kombinację pianek o różnej gęstości i sprężystości, w tym piankę antybakteryjną.

Cena 4 092,21 zł

Amadeo

Amadeo to materac, który jest połączeniem średnio twardej pianki poliuretanowej z warstwą pianki lateksowej.

Cena 579,33 zł

Vitea

Materac Vitea to połączenie pianki lateksowej z pianką termoelastyczną. Kompozycja ta sprawia, że materac doskonale dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, wspierając kręgosłup i inne krzywizny ciała.

Cena 1 549,80 zł

Agostino

Materac Agostino to połączenie trzech rodzajów pianki w prozdrowotny mix dobrze wspierający kręgosłup z elegancją widoczną w każdym szczególe.

Cena 1 348,08 zł

Nasturcja

Materac składa się z kombinacji czterech warstw trzech rodzajów pianek o unikalnych właściwościach, które sprawdzą się w sypialni osób cierpiących na bóle pleców i bezsenność oraz osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Cena 2 926,17 zł

Begonia

Materac Begonia to połączenie trzech rodzajów technologicznie zaawansowanych materiałów, stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Cena 1 824,09 zł

Late-Forte

Materac Late-Forte to połączenie wysokoelastycznej pianki z lateksowymi płytami w idealną średnio twardą kompozycję.

Cena 1 060,26 zł

Salute

Wysoki materac składający się z dwóch rodzajów pianki, jego profilowanie zapewnia siedem stref komfortu, a złożona budowa pozwala na odpowiednią wentylację, zapewniającą długotrwałą świeżość.

Cena 1 136,52 zł

Exclusive

Średnio miękki materac składający się z dwóch rodzajów pianki, jego profilowanie zapewnia siedem stref komfortu, a złożona budowa pozwala na odpowiednią wentylację, zapewniającą długotrwałą świeżość.

Cena 894,21 zł

Materac Ergonomic

Materac wysokoelastyczny, będący połączeniem dwóch pianek o różnych twardościach. Posiada nietypowe profilowanie i nacięcia pianki, które pozwalają na świetne dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu ciała oraz zapewniają zwiększoną cyrkulację powietrza.

Cena 811,80 zł