Sergio

2 022,12 zł
Brutto 30 dni roboczych

Materac Sergio posiada dwupoziomowy układ sprężyn oraz kombinację zaawansowanych technologicznie pianek, całość zwieńczona jest w kaszmirowy pokrowcem, który nie tylko kumuluje ciepło w chłodne noce, ale także pięknie wygląda.

Rozmiar materaca
Ilość

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Materac Sergio składa się z dwupoziomowego układu sprężyn, który jest połączeniem klasycznych sprężyn typu bonell, łączonych ze sobą na sztywno, wykonanych z drutu hartowanego oraz sprężyn kieszeniowych (typu multipocket), tworzących główną warstwę elastyczną, gdzie każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszeni, co pozwala na niezależną pracę każdej z nich i jeszcze lepsze dopasowanie się do kształtu ciała zgodnie z podziałem na siedem stref twardości. Pomiędzy sprężynami znajdują się filcowe przekładki. Od dołu pianka poliuretanowa.

Zastosowanie pianki lateksowej, która zawiera aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego pozwoliło na otrzymanie pianki o właściwościach antybakteryjnych, która znacząco ogranicza rozwój grzybów, pleśni czy roztoczy. Ponadto pianka lateksowa posiada właściwości ortopedyczne, dzięki którym materiał ten docenią osoby z bólem pleców.

Pianka termoelastyczna, która dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury. Jej właściwość powolnego odkształcania się powoduje, że materac jest jeszcze bardziej wygodny i daje efekt zapadania się w powierzchnię.

Pokrowiec Kaszmir wykonany jest z dzianiny o wysokiej gramaturze z zawartością wełny kaszmirowej, który bardzo dobrze akumuluje ciepło. Pokrowiec pokryty jest siatką 3D, zwiększającą wentylację oraz podszyty pianką termoelastyczną dodającą przyjemnej miękkości.

Zastosowane w materacu komponenty pozwoliły na uzyskanie właściwości ortopedycznych: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować prostą linię kręgosłupa; antyalergicznych i antygrzybicznych, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Duża wysokość materaca ułatwia stawanie, dzięki czemu szczególnie docenią go osoby starsze i nie w pełni sprawne ruchowo.

Twardość materaca: H2

Wysokość materaca: 31 cm

Gwarancja: 15 lat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżek i mebli do sypialni, którą znajdą Państwo na naszej stronie: edar.com.pl.

Produkujemy również spersonalizowane meble, skontaktuj się z nami i razem stwórzmy Twoją wymarzoną sypialnię!

Specyficzne kody