MATERACE SPRĘŻYNOWE

Oferowane przez nas materace sprężynowe firmy Comforteo zapewnią Ci udany wypoczynek dzięki czterem strefom twardości, trzem rodzajom sprężyn oraz dodatkom, które spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania, zapewniając odpowiednie podparcie całego ciała.

MATERACE SPRĘŻYNOWE

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Sognato

Sognato to materac, który składa się z wkładu sprężyn kieszeniowych oraz pianki poliuretanowej, które razem tworzą średnio twardą kompozycję.

Cena 833,94 zł

Catania

Catania to twardy materac, który składa się z wkładu sprężyn kieszeniowych oraz pianki poliuretanowej.

Cena 728,16 zł

Cristiano

Cristiano to twardy materac, który składa się z wkładu sprężyn kieszeniowych oraz pianki poliuretanowej.

Cena 875,76 zł

Eskada

Eskada to materac, który jest łączy wkład sprężyn kieszeniowych z pianką poliuretanową oraz matą z włókna kokosowego.

Cena 672,81 zł

Maya

Maya to materac, który składa się z wkładu sprężyn kieszeniowych, moletowanej pianki termoelastycznej oraz pianki poliuretanowej. Całość zwieńczona jest pokrowcem, który posiada właściwości absorbujące wodę.

Cena 1 270,59 zł

Cleo

Cleo to materac, który składa się z wkładu sprężyn kieszeniowych, moletowanej pianki antybakteryjnej oraz pianki poliuretanowej. Całość zwieńczona jest pokrowcem z jonami srebra.

Cena 1 105,77 zł

Andrea

Andrea to materac, który jest kombinacją naturalnych materiałów takich jak mata kokosowa oraz pianka lateksowa z wkładem sprężyn kieszeniowych oraz pianką poliuretanową.

Cena 1 027,05 zł

Prezzo-Forte

Prezzo-Forte to materac, który zawiera wkład sprężyn kieszeniowych oraz obustronnie piankę wysokoelastyczną, która dobrze dopasowuje się do kształtów ciała i zapewnia zwiększoną cyrkulację powietrza.

Cena 722,01 zł

Oscar

Oscar to materac z systemem lato-zima, będący kombinacją wkładu sprężyn kieszeniowych z dwoma rodzajami pianek: lateksową i wysokoelastyczną, zastosowanymi po przeciwnych stronach.

Cena 878,22 zł

Felici

Felici to materac, który łączy w sobie formatkę sprężyn kieszeniowych z wkładem z pianki lateksowej. Kompozycja ta tworzy prozdrowotny produkt, który ucieszy najbardziej wymagających klientów.

Cena 1 052,88 zł

Resto

Resto to materac, który łączy w sobie formatkę sprężyn kieszeniowych oraz zaawansowaną technologicznie piankę termoelastyczną.

Cena 938,49 zł

Olimp

Olimp to materac, który jest połączeniem formatki sprężyn kieszeniowych z dwoma rodzajami pianek: termoelastyczną oraz lateksową, które nadają mu właściwości ortopedycznych, antyalergicznych oraz antygrzybicznych.

Cena 1 028,28 zł

Ernesto

Ernesto to materac posiadający wkład sprężyn kieszeniowych oraz piankę poliuretanową, wszystko zwieńczone pokrowcem z siatką 3D, która zwiększa przewiewność materaca.

Cena 805,65 zł

Molto-Forte

Molto-Forte to dwustronny materac będący połączeniem wkładu sprężynowego typu Multipocket oraz pianki wysokoelastycznej.

Cena 1 189,41 zł

Silvio

Silvio to materac łączący w sobie wkład sprężynowy typu Multipocket oraz dwa rodzaje pianek po dwóch stronach materaca: termoelastyczną po jednej oraz wysokoelastyczną po drugiej stronie.

Cena 1 228,77 zł

Umberto

Umberto to twardy materac, który łączy wkład sprężynowy z pianką poliuretanową oraz posiada pokrowiec o chłodzących właściwościach.

Cena 1 896,66 zł

Jaśmin

Jaśmin to materac łączący w sobie wkład sprężyn kieszeniowych typu Multipocket oraz dwa rodzaje pianek: wysokoelastyczną oraz termoelastyczną. Gwarancja jakości 10 lat!

Cena 2 029,50 zł

Silver Protect

Silver Protect to materac o właściwościach ortopedycznych i antyalergicznych, który posiada formatkę sprężyn kieszeniowych, innowacyjną piankę Gelax oraz pokrowiec z jonami srebra.

Cena 1 505,52 zł

Materac Pro Dynamic H4

Materac Pro Dynamic H4 to innowacyjny produkt, który w swoim składzie łączy sprężyny typu Multipocket oraz piankę Gelax, będącą kombinacją właściwości pianki żelowej, wysokoelastycznej i termoelastycznej.

Cena 1 776,12 zł

Gustavo

Gustavo to gustowny materac wykonany w angielskim stylu, który posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych typu multipocket oraz kombinację trzech rodzajów pianek, tworzących grubą warstwę zapewniającą tzw. elastyczność progresywną.

Cena 3 442,77 zł

Sergio

Materac Sergio posiada dwupoziomowy układ sprężyn oraz kombinację zaawansowanych technologicznie pianek, całość zwieńczona jest w kaszmirowy pokrowcem, który nie tylko kumuluje ciepło w chłodne noce, ale także pięknie wygląda.

Cena 2 022,12 zł

Federico

Zastosowany kieszeniowy układ sprężyn typu multipocket oraz dwa rodzaje pianki tworzą idealną kompozycję materaca o progresywnej sprężystości.

Cena 1 300,11 zł

Salvatore

Salvatore to materac będący kombinacją sprężyn kieszeniowych, innowacyjnej pianki termoelastycznej oraz antyalergicznej pianki lateksowej.

Cena 2 292,72 zł

Verso

Verso to najwyższej klasy materac sprężynowy, który zawiera innowacyjną wersję sprężyn multi-multi, udoskonalony jest w kombinację pianek o różnej gęstości i sprężystości, w tym piankę antybakteryjną.

Cena 4 092,21 zł