Materace

Materace są jednym z kluczowych elementów dobrego wypoczynku, dlatego tak ważne jest, aby wybrać idealny model, który nam go zapewni. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wybranie najlepszych modeli, zapewniających ergonomiczne podparcie całego ciała. W naszej ofercie znajdą Państwo materace firmy Comforteo.

Materace

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Sognato

Sognato to materac, który składa się z wkładu sprężyn kieszeniowych oraz pianki poliuretanowej, które razem tworzą średnio twardą kompozycję.

Cena 833,94 zł

Catania

Catania to twardy materac, który składa się z wkładu sprężyn kieszeniowych oraz pianki poliuretanowej.

Cena 728,16 zł

Cristiano

Cristiano to twardy materac, który składa się z wkładu sprężyn kieszeniowych oraz pianki poliuretanowej.

Cena 875,76 zł

Eskada

Eskada to materac, który jest łączy wkład sprężyn kieszeniowych z pianką poliuretanową oraz matą z włókna kokosowego.

Cena 672,81 zł

Materac Pro Dynamic H3

Materac Pro Dynamic H3 to innowacyjny produkt, którego atutem jest pianka Gelax, będącą kombinacją właściwości pianki żelowej, wysokoelastycznej i termoelastycznej. Materac posiada 5-letnią gwarancję jakości.

Cena 1 514,13 zł

Maya

Maya to materac, który składa się z wkładu sprężyn kieszeniowych, moletowanej pianki termoelastycznej oraz pianki poliuretanowej. Całość zwieńczona jest pokrowcem, który posiada właściwości absorbujące wodę.

Cena 1 270,59 zł

Cleo

Cleo to materac, który składa się z wkładu sprężyn kieszeniowych, moletowanej pianki antybakteryjnej oraz pianki poliuretanowej. Całość zwieńczona jest pokrowcem z jonami srebra.

Cena 1 105,77 zł

Andrea

Andrea to materac, który jest kombinacją naturalnych materiałów takich jak mata kokosowa oraz pianka lateksowa z wkładem sprężyn kieszeniowych oraz pianką poliuretanową.

Cena 1 027,05 zł

Prezzo-Forte

Prezzo-Forte to materac, który zawiera wkład sprężyn kieszeniowych oraz obustronnie piankę wysokoelastyczną, która dobrze dopasowuje się do kształtów ciała i zapewnia zwiększoną cyrkulację powietrza.

Cena 722,01 zł

Oscar

Oscar to materac z systemem lato-zima, będący kombinacją wkładu sprężyn kieszeniowych z dwoma rodzajami pianek: lateksową i wysokoelastyczną, zastosowanymi po przeciwnych stronach.

Cena 878,22 zł

Felici

Felici to materac, który łączy w sobie formatkę sprężyn kieszeniowych z wkładem z pianki lateksowej. Kompozycja ta tworzy prozdrowotny produkt, który ucieszy najbardziej wymagających klientów.

Cena 1 052,88 zł

Resto

Resto to materac, który łączy w sobie formatkę sprężyn kieszeniowych oraz zaawansowaną technologicznie piankę termoelastyczną.

Cena 938,49 zł

Olimp

Olimp to materac, który jest połączeniem formatki sprężyn kieszeniowych z dwoma rodzajami pianek: termoelastyczną oraz lateksową, które nadają mu właściwości ortopedycznych, antyalergicznych oraz antygrzybicznych.

Cena 1 028,28 zł

Ernesto

Ernesto to materac posiadający wkład sprężyn kieszeniowych oraz piankę poliuretanową, wszystko zwieńczone pokrowcem z siatką 3D, która zwiększa przewiewność materaca.

Cena 805,65 zł

Molto-Forte

Molto-Forte to dwustronny materac będący połączeniem wkładu sprężynowego typu Multipocket oraz pianki wysokoelastycznej.

Cena 1 189,41 zł

Silvio

Silvio to materac łączący w sobie wkład sprężynowy typu Multipocket oraz dwa rodzaje pianek po dwóch stronach materaca: termoelastyczną po jednej oraz wysokoelastyczną po drugiej stronie.

Cena 1 228,77 zł

Umberto

Umberto to twardy materac, który łączy wkład sprężynowy z pianką poliuretanową oraz posiada pokrowiec o chłodzących właściwościach.

Cena 1 896,66 zł

Jaśmin

Jaśmin to materac łączący w sobie wkład sprężyn kieszeniowych typu Multipocket oraz dwa rodzaje pianek: wysokoelastyczną oraz termoelastyczną. Gwarancja jakości 10 lat!

Cena 2 029,50 zł

Silver Protect

Silver Protect to materac o właściwościach ortopedycznych i antyalergicznych, który posiada formatkę sprężyn kieszeniowych, innowacyjną piankę Gelax oraz pokrowiec z jonami srebra.

Cena 1 505,52 zł

Materac Pro Dynamic H4

Materac Pro Dynamic H4 to innowacyjny produkt, który w swoim składzie łączy sprężyny typu Multipocket oraz piankę Gelax, będącą kombinacją właściwości pianki żelowej, wysokoelastycznej i termoelastycznej.

Cena 1 776,12 zł

Gustavo

Gustavo to gustowny materac wykonany w angielskim stylu, który posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych typu multipocket oraz kombinację trzech rodzajów pianek, tworzących grubą warstwę zapewniającą tzw. elastyczność progresywną.

Cena 3 442,77 zł

Sergio

Materac Sergio posiada dwupoziomowy układ sprężyn oraz kombinację zaawansowanych technologicznie pianek, całość zwieńczona jest w kaszmirowy pokrowcem, który nie tylko kumuluje ciepło w chłodne noce, ale także pięknie wygląda.

Cena 2 022,12 zł

Federico

Zastosowany kieszeniowy układ sprężyn typu multipocket oraz dwa rodzaje pianki tworzą idealną kompozycję materaca o progresywnej sprężystości.

Cena 1 300,11 zł

Salvatore

Salvatore to materac będący kombinacją sprężyn kieszeniowych, innowacyjnej pianki termoelastycznej oraz antyalergicznej pianki lateksowej.

Cena 2 292,72 zł

Verso

Verso to najwyższej klasy materac sprężynowy, który zawiera innowacyjną wersję sprężyn multi-multi, udoskonalony jest w kombinację pianek o różnej gęstości i sprężystości, w tym piankę antybakteryjną.

Cena 4 092,21 zł

Amadeo

Amadeo to materac, który jest połączeniem średnio twardej pianki poliuretanowej z warstwą pianki lateksowej.

Cena 579,33 zł

Comfort

Materac Comfort to materac w pełni lateksowy, który posiada właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne. Gwarancja jakości.

Cena 1 195,56 zł

Vitea

Materac Vitea to połączenie pianki lateksowej z pianką termoelastyczną. Kompozycja ta sprawia, że materac doskonale dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, wspierając kręgosłup i inne krzywizny ciała.

Cena 1 549,80 zł

Materac Ergolatex

Materac Ergolatex to kompozycja składająca się z rdzenia wykonanego z wysokoelastycznej pianki oraz dwóch warstw pianki lateksowej, której jakość objęta jest dziesięcioletnią gwarancją.

Cena 1 627,29 zł

Agostino

Materac Agostino to połączenie trzech rodzajów pianki w prozdrowotny mix dobrze wspierający kręgosłup z elegancją widoczną w każdym szczególe.

Cena 1 348,08 zł

Nasturcja

Materac składa się z kombinacji czterech warstw trzech rodzajów pianek o unikalnych właściwościach, które sprawdzą się w sypialni osób cierpiących na bóle pleców i bezsenność oraz osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Cena 2 926,17 zł

Begonia

Materac Begonia to połączenie trzech rodzajów technologicznie zaawansowanych materiałów, stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Cena 1 824,09 zł

Late-Forte

Materac Late-Forte to połączenie wysokoelastycznej pianki z lateksowymi płytami w idealną średnio twardą kompozycję.

Cena 1 060,26 zł

Salute

Wysoki materac składający się z dwóch rodzajów pianki, jego profilowanie zapewnia siedem stref komfortu, a złożona budowa pozwala na odpowiednią wentylację, zapewniającą długotrwałą świeżość.

Cena 1 136,52 zł

Exclusive

Średnio miękki materac składający się z dwóch rodzajów pianki, jego profilowanie zapewnia siedem stref komfortu, a złożona budowa pozwala na odpowiednią wentylację, zapewniającą długotrwałą świeżość.

Cena 894,21 zł

Materac Ergonomic

Materac wysokoelastyczny, będący połączeniem dwóch pianek o różnych twardościach. Posiada nietypowe profilowanie i nacięcia pianki, które pozwalają na świetne dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu ciała oraz zapewniają zwiększoną cyrkulację powietrza.

Cena 811,80 zł