Gustavo

3 442,77 zł
Brutto 30 dni roboczych

Gustavo to gustowny materac wykonany w angielskim stylu, który posiada wkład w postaci formatki sprężyn kieszeniowych typu multipocket oraz kombinację trzech rodzajów pianek, tworzących grubą warstwę zapewniającą tzw. elastyczność progresywną.

Rozmiar materaca
Ilość

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Materac wykonany jest z wykorzystaniem wkładu sprężyn kieszeniowych multipocket (508 szt./m2) w którym każda sprężyna posiada osobną kieszeń, dzięki czemu pracują one niezależnie od siebie nawzajem. Taki układ pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie materaca do anatomicznych kształtów ciała, które zgodne jest z podziałem na siedem stref twardości.

Najbardziej wewnętrzną warstwę pianki tworzy pianka wysokoelastyczna, która jest niezwykle trwała i sprężysta, jej porowata struktura zapewnia bardzo dobrą wentylację. Środkową warstwę tworzy pianka termoelastyczna, która pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtów. Najbardziej zewnętrzną warstwę pianki stanowi lateks, który zawiera aż 20% naturalnego mleczka kauczukowego o właściwościach antyalergicznych. Z uwagi na znaczące ograniczenie rozwoju grzybów, pleśni czy roztoczy, materac ten świetnie sprawdzi się w pokoju osoby alergicznej, dziecka czy osoby z problemami układu oddechowego.

Zastosowanie trzech rodzajów pianek w połączeniu ze sprężynami multipocket, pozwoliło na otrzymanie kompozycji, która zapewnia tzw. elastyczność progresywną, dającą idealne uczucie miękkości dla każdego ciała. Materac wykazuje bardzo dobre właściwości ortopedyczne: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie czy pomaga zachować prostą linię kręgosłupa; jego wysokość ułatwia wstawanie, co szczególnie docenią osoby starsze i nie w pełni sprawne ruchowo.

Swój angielski styl zawdzięcza pikowaniu, które zastosowane jest nie tylko w pokrowcu, ale w całym materacu.

Materac jest dwustronny, dzięki czemu można go dowolnie obracać.

Twardość materaca: H2

Wysokość materaca: 31 cm (w tym: pianka wysokoelastyczna 4 cm (2x2 cm), pianka termoelastyczna 6 cm (2x3 cm), płyta lateksowa 6 cm (2x3 cm))

Gwarancja: 15 lat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łóżek i mebli do sypialni, którą znajdą Państwo na naszej stronie: edar.com.pl.

Produkujemy również spersonalizowane meble, skontaktuj się z nami i razem stwórzmy Twoją wymarzoną sypialnię!

Specyficzne kody