• Wyprzedaż!
  • -510,00 zł

STÓŁ DĘBOWY RUSTYKALNY

4 000,00 zł
3 490,00 zł Zniżka 510,00 zł
Brutto

Stół dębowy model S5 z blatem grubości 2,5cm noga 8x8cm wymiar 180/270x90cm

Stół z litego drewna dębowego rozkładany poprzez dwie boczne dostawki. Drewno dębowe sękate z zaprawionymi sękami i pęknięciami czarną żywicą. Dzięki temu zabiegowi stół wygląda bardziej rustykalnie i  naturalnie. Kolor drewna lekko przyciemniony w kierunku brązu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Stół z litego drewna dębowego rozkładany poprzez dwie boczne dostawki o szerokości 45cm każda. Drewno dębowe sękate z zaprawionymi sękami i pęknięciami czarną żywicą. Powierzchnia woskowana. Dzięki temu zabiegowi stół wygląda bardziej rustykalnie i  naturalnie. Kolor drewna lekko przyciemniony w kierunku brązu.

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości stoły z litego drewna wykonane z dbałością o każdy szczegół. Posiadamy szeroki wybór stołów z litego drewna – znajdziesz u nas duży stół do jadalni, elegancki stół do salonu czy wytrzymałe stoły kuchenne. Stoły produkujemy w dowolnych wymiarach i wielu gatunkach drewna.

Oferta ouletowa dotyczy stołu o wymiarach 180x90cm rozkładanego do długości 270cm poprzez dołożenie na krańcach stołu dostawek. Dostawki nie chowają się w stole, należy je przechowywać osobno. Stół z dostawkami, to bardzo praktyczne rozwiązanie rozkładania stołu. Dzięki dostawkom możemy szybko i sprawnie powiększyć powierzchnię stołu bez zdejmowania niczego, co na nim stoi. To najlepiej sprawdza się w sytuacji, gdy do ucztowania przy naszym stole zechcą dołączyć się niespodziewani goście. Oprócz aspektów praktycznych, ważny jest także wygląd stołu. W tym wypadku jest to prosty, masywny i solidny stół dębowy, którego kolor i struktura drewna  w rustykalnym charakterze, tworzą w pomieszczeniu sielską, swobodną atmosferę.   

Stół drewniany to jeden z najważniejszych mebli w domu.

Warto więc zadbać, aby był praktyczny, solidny i piękny. Skontaktuj się z nami chętnie pomagamy w wyborze najbardziej odpowiedniego mebla.

s5rustyk
1 Przedmiot

Opis

rodzaj drewna
dąb

Specyficzne kody