• Wyprzedaż!
  • -480,00 zł

Duży drewniany stolik kawowy

1 800,00 zł
1 320,00 zł Zniżka 480,00 zł
Brutto 7 dni roboczych

Stolik kawowy z litego drewna bukowego Atlas Wymiar blatu 105x105 cm Wysokość 40cm 

Stolik kawowy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia salony w każdym domu. Warto więc zadbać, aby był praktyczny, solidny i piękny. Przedstawiamy Państwu bardzo masywny stolik kawowy Atlas, który wytrzyma na pewno nawet tańce na stole :)  W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości stoły i stoliki z różnych gatunków litego drewna wykonane z dbałością o każdy szczegół. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne zakupy - prosto od producenta Bezpieczne zakupy - prosto od producenta
  • Szybka wysyłka lub realizacja zamówień Szybka wysyłka lub realizacja zamówień
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Drewniany, bukowy stolik kawowy z litego drewna Atlas

Wymiar blatu 105x105 cm Wysokość 40cm Grubość blatu ok 9cm, a noga o przekroju kwadratu o boku ok 15cm.

Stolik kawowy to mebel, który pełni rolę jednego z najważniejszych elementów wyposażenia salonu w każdym mieszkaniu. Warto więc zadbać, aby był praktyczny, solidny i piękny. Przedstawiamy Państwu bardzo masywny stolik kawowy Atlas, który wytrzyma na pewno nawet tańce na stole :)  Jako producent mebli, stołów i krzeseł, posiadamy naszej ofercie najwyższej jakości stoły i stoliki z różnych gatunków litego drewna, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Meble, stoły i stoliki wykonujemy na zamówienie według indywidualnych ustaleń. 

Drewniany masywny stolik kawowy to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy cenią ponadczasowy design i uniwersalne formy oraz naturalne piękno litego drewna. 

Stolik został wykonany z litego drewna buka twardzielowego, o bardzo zróżnicowanej kolorystyce. Fragmenty drewna zostały tak wybrane, by jak najbardziej podkreślić naturalną różnorodność kolorów tego twardego drewna. 

Masywny drewniany stolik kawowy Atlas z pogrubianym blatem

Atlas to wzór stolika kawowego, który powstał na wyraźne życzenie miłośników masywnego litego drewna. Jego cechą charakterystyczną są grube, masywne blaty i takież słoniowe nogi. Stolik jest ciężki i bardzo stabilny. Jego klasyczna, bardzo prosta linia, której nowoczesności dodaje piękny rysunek litego drewna, jest jego główną zaletą. Jeśli szukasz innego stolika chętnie zaprojektujemy i wykonamy wyjątkowy mebel dla Ciebie.

StolikAtlas
1 Przedmiot

Specyficzne kody